Aykosan İş Güvenliği

Aykosan İş Güvenliği

Aykosan Sanayi Sitesi İş Güvenliği

Günümüz şartlarında her ne kadar devletin bir baskısı olsa da aslında iş güvenliği çok önemli bir iştir. Çünkü nihayetinde insan sağlığı ile ilgileniyorsunuz. Yani yaptığını iş insanların gerek sağlığı gerekse hayatını değiştiriyor. Bu bağlamda çalıştığınız iş güvenliği firması size yeteri kadar ilgi gösteriyor mu yada işini ne kadar düzgün yapıyor.  Denge OSGB Aykosan sanayi sitesi iş güvenliği denince akla ilk gelen firmadır. Çünkü sizi ve personellerinizi en az sizin kadar önemsemektedir.

Peki neden Denge OSGB ?

Her firma gibi bizde kendimizi övebiliriz, ancak gerek yok bizim en büyük avantajımız zaten Denge OSGB nin Aykosan’ın içinde olmasıdır.  Size bir telefon yakınız demiyoruz da  size bir blok kadar yakınız diyoruz. Kaldı ki iş Aykosan iş güvenliği hizmeti alırken sizin ayağınıza gelmekten daha önemlisi Denge OSGB de sürekli doktor hizmetidir. Yani sizin ne zaman bir doktora ihtiyacınız olduğunda hemen yanı başınızda olacağız.

Aykosan İş Güvenliği, gerek firmaların yaptığı işler gerekse zaten sanayi içinde olmamızdan dolayı daha da önem kazanmaktadır. Sizin de hizmet aldığınız iş güvenliği firması size ne tür imkânlar sunuyor, bunları iyi analiz etmek gerekiyor. Yani;

  • Ne kadar doktor hizmeti sunuyor?
  • Ne zaman sizin yanınızda?
  • Bir personeliz yada sizin başınıza bir kaza geldiğinde olayın neresinde?

Gibi bir çok soru sorabiliriz.

Yani siz Aykosan sanayi sitesi içinde iş güvenliği hizmeti için sağa sola bakmanıza gerek yok. Zaten yanı başınızda Denge OSGB var, ve size diğer bir çok iş güvenliği firmasından daha iyi hizmet vereceğine inanıyoruz.

İkitelli iş güvenliği

Her ne kadar sanayi içinde sanki ayrı bir ambiyans varmış gibi duruyorsak da aslında İkitelli OSGB diğer iş sahaları gibi bir ortamdır. Yani ağır yada hafif sanayi olması normal bir işletme gibi olmasını engellemelidir. Bu durumda biz Denge OSGB olarak İkitelli iş güvenliği konusunda gereken hassasiyeti göstermekteyiz. Size gerek iş yeriniz de gerekse kendi iş yerimizde her türlü iş güvenliği hizmeti sunuyoruz.